Tonči Radelja Memorial - BBO InterCity League

Select Group:
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 1 Date: 21/09/2022
Turkey Foça (Msenay2) - Turkey Bakirkoy (Meminsezer) +29
Croatia Zadar (Casper_zd) - Croatia Dubrovnik (Vedry) -15
Turkey Amed (English21) - Uganda Kampala (Antepa) -60
North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) - bye
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 2 Date: 28/09/2022
Turkey Foça (Msenay2) - Croatia Zadar (Casper_zd) +38
Turkey Bakirkoy (Meminsezer) - Croatia Dubrovnik (Vedry) +36
North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) - Turkey Amed (English21) +7
Uganda Kampala (Antepa) - bye
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 3 Date: 05/10/2022
Croatia Dubrovnik (Vedry) - Turkey Foça (Msenay2) -43
Turkey Bakirkoy (Meminsezer) - Croatia Zadar (Casper_zd) +58
Turkey Amed (English21) - bye
Uganda Kampala (Antepa) - North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) +25
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 4 Date: 12/10/2022
Turkey Foça (Msenay2) - Turkey Amed (English21) -33
Uganda Kampala (Antepa) - Turkey Bakirkoy (Meminsezer)
Croatia Zadar (Casper_zd) - North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) -83
Croatia Dubrovnik (Vedry) - bye
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 5 Date: 19/10/2022
Uganda Kampala (Antepa) - Turkey Foça (Msenay2) +41
Turkey Amed (English21) - Turkey Bakirkoy (Meminsezer) +46
Croatia Zadar (Casper_zd) - bye
Croatia Dubrovnik (Vedry) - North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) -31
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 6 Date: 26/10/2022
North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson) - Turkey Foça (Msenay2) +23
Turkey Bakirkoy (Meminsezer) - bye
Croatia Zadar (Casper_zd) - Turkey Amed (English21) +41
Croatia Dubrovnik (Vedry) - Uganda Kampala (Antepa) -19
-----------------------------------------------------------------------------------------
Round 7 Date: 02/11/2022
Turkey Foça (Msenay2) - bye
Turkey Bakirkoy (Meminsezer) - North Macedonia Skopje Taftalidze (Sakson)
Croatia Zadar (Casper_zd) - Uganda Kampala (Antepa) -19
Croatia Dubrovnik (Vedry) - Turkey Amed (English21) -16
-----------------------------------------------------------------------------------------

(difference in imps is shown - positive means home team won)